0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    Continue Shopping
      Calculate Shipping
      Calculate shipping

      Apply Coupon
      Skip to content
      iBeef Logo iBeef Logo
      • Shop
        • Meat
          • Beef
          • Wagyu
          • Mixed Boxes
          • Lamb/Mutton
        • Favourites
        • Braai
        • Potjie
        • Merchandise
          • Braai & Accessories
      • About
      • Meat Cuts
      • Recipes
      • Blog
      • Contact
      • My Account
      • Lamb Loin Chops – 720g (6 x 120g)

        R180.70
        720g (R250.97/kg)
        34 in stock
        Add to cart Details
      • Lamb Leg Chops – 800g (4 x 200g)

        R168.75
        800g (R210.94/kg)
        54 in stock
        Add to cart Details
      • Out of stock

        Lamb Tails (Pre Cooked) 700g pack

        R112.00
        Details
      • 8kg Mixed Lamb pack

        R1,263.60
        8kg (R157.95/kg)
        62 in stock
        Add to cart Details
      • 16kg Mixed Lamb Pack

        R2,527.20
        16kg (R157.95/kg)
        Add to cart Details

      Browse by Category

      • Meat (48)
        • Beef (34)
        • Wagyu (5)
        • Mixed Boxes (3)
        • Pork (3)
        • Lamb/Mutton (5)
      • Merchandise (37)
        • Braai & Accessories (17)
      • Favourites (9)
      • Braai (12)
      • Potjie (4)
      White Beefmaster logo featuring a stylized letter B with a crown above it, flanked by a fork on the left and a knife on the right, and a red curved line beneath.
      • Shop
        • Meat
          • Beef
          • Wagyu
          • Mixed Boxes
          • Lamb/Mutton
        • Favourites
        • Braai
        • Potjie
        • Merchandise
          • Braai & Accessories
      • About
      • Meat Cuts
      • Recipes
      • Blog
      • Contact
      • My Account
      Newsletter sign-up

      PRIVACY POLICY & TERMS & CONDITIONS | RETURN POLICY
      DESIGNED & POWERED BY ELECTRIC EGG | COPYRIGHT BEEFMASTER

      White Beefmaster logo featuring a stylized letter B with a crown above it, flanked by a fork on the left and a knife on the right, and a red curved line beneath.
      Newsletter sign-up

      PRIVACY POLICY & TERMS & CONDITIONS
      DESIGNED & POWERED BY ELECTRIC EGG | COPYRIGHT BEEFMASTER

      Page load link
      Go to Top