0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    Continue Shopping
      Calculate Shipping
      Calculate shipping

      Apply Coupon
      Skip to content
      iBeef Logo iBeef Logo
      • Shop
        • Meat
          • Beef
          • Wagyu
          • Mixed Boxes
          • Lamb/Mutton
        • Favourites
        • Braai
        • Potjie
        • Merchandise
          • Braai & Accessories
      • About
      • Meat Cuts
      • Recipes
      • Blog
      • Contact
      • My Account
      • Beef Mince Lean 1kg (2 x 500g)

        R131.95
        1kg (R131.95/kg)
        20 in stock
        Add to cart Details
      • Beef Pepper Burger Patties 600g (4 x 150g)

        R64.15
        600g (R106.92/kg)
        37 in stock
        Add to cart Details
      • Biltong Cheese Boerewors 2 x 600g packs (1.2kg)

        R173.95
        1.2kg (R144.96/kg)
        32 in stock
        Add to cart Details
      • Pork Neck Steaks 1kg (4 x 250g)

        R129.95
        1kg (R129.95/kg)
        23 in stock
        Add to cart Details
      • Beef Ribeye Portions Matured 600g (2 x 300g – 2pp)

        R214.17
        600g (R356.95/kg)
        39 in stock
        Add to cart Details
      • Beef Ribeye Portions Matured 500g (2 x 250g – 2pp)

        R178.48
        500g (R356.96/kg)
        32 in stock
        Add to cart Details
      • Karoo Wagyu Rump – 600g (2 x 300g)

        R308.37
        600g (R513.95/kg)
        2 in stock
        Add to cart Details
      • Pork Belly De-Boned – 1 x 2kg

        R256.90
        2kg (R128.45/kg)
        41 in stock
        Add to cart Details
      • The Iron Lion Craft Worcester Sauce 125ml

        R47.00
        17 in stock
        Add to cart Details

      Browse by Category

      • Meat (49)
        • Beef (35)
        • Wagyu (5)
        • Mixed Boxes (4)
        • Pork (3)
        • Lamb/Mutton (5)
      • Merchandise (37)
        • Braai & Accessories (17)
      • Favourites (9)
      • Braai (13)
      • Potjie (4)
      White Beefmaster logo featuring a stylized letter B with a crown above it, flanked by a fork on the left and a knife on the right, and a red curved line beneath.
      • Shop
        • Meat
          • Beef
          • Wagyu
          • Mixed Boxes
          • Lamb/Mutton
        • Favourites
        • Braai
        • Potjie
        • Merchandise
          • Braai & Accessories
      • About
      • Meat Cuts
      • Recipes
      • Blog
      • Contact
      • My Account
      Newsletter sign-up

      PRIVACY POLICY & TERMS & CONDITIONS | RETURN POLICY
      DESIGNED & POWERED BY ELECTRIC EGG | COPYRIGHT BEEFMASTER

      White Beefmaster logo featuring a stylized letter B with a crown above it, flanked by a fork on the left and a knife on the right, and a red curved line beneath.
      Newsletter sign-up

      PRIVACY POLICY & TERMS & CONDITIONS
      DESIGNED & POWERED BY ELECTRIC EGG | COPYRIGHT BEEFMASTER

      Page load link
      Go to Top